• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://tr-tr.facebook.com/DorukNakliye
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=0532 219 0936
  • https://twitter.com/dorukevdeneve
  • https://www.instagram.com/doruknakliyat/
 
 0 (532) 219 09 36  0 (535) 566 32 36                        0 (216) 464 8 737
                                                                                                                                                                                                                        0 (216) 367
6 566

OFİS TAŞIMACILIĞI
Doruk Evden Eve Nakliyat; evden eve taşımacılık, fabrika taşımacılığı, parsiyel taşımacılık, eşya depolama, eşya paketleme, banka taşıma hizmetlerinde gösterdiği özen ve profesyonelliği ofis taşıma hizmetinde de sizlere sunmaktadır.
 
Bilindiği üzere ofis taşıma işlemlerinde mobilyalar bulunduğu gibi, elektronik cihazlar ve değerli evraklar da bulunmaktadır. Ofis taşıma faaliyetinde taşınma öncesi yaptığımız taşıma planımızla sizlere kaliteli hizmeti en kısa sürede sunmaktayız.
 
Ofis mobilyalarınızın sökülmesi ve yeni konuşlanacağınız ofisinize tekrar kurularak yerleştirilmesi uzman ekibimiz tarafından uygulanmakta ve yetkililerimiz tarafından da aşama aşama kontrol edilmektedir. Oluştuurduğumuz taşınma planımızı özenle uygulayarak, taşınmada yaşadığınız sıkıntı ve sorunları sıfıra indirmekteyiz.
 
Anlaşmalı olduğumuz Türkiye'nin ileri gelen sigorta şirketleri ile tüm taşınacak eşyalarınız Doruk Evden Eve Nakliyat güvencesiyle sigorta kapsamına alınmaktadır. Bu sayede eşyalarınızın zarar ve hasar görme ihtimalini ortadan kaldırmaktayız.
 
Tüm taşınma faaliyetleriniz için sizler de referanslarımızın arasına güvenle katılabilirsiniz. Kaliteli hizmeti ekonomik bütçeyle karşılayabileceğiniz tek firma olan Doruk Evden Eve Nakliyat avantajlarından sizler de yararlanın.
  
3003 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
DUYURULAR

Korsan Nakliyat Firmalarına DİKKAT!

Değereli Doruk Evden Eve Nakliyat Müşterleri Son Zamanlarda Doruk Nakliyat İsmi kullanarak rant elde etmeye çalışan kötü niyetli insanlarla karşılaşmamak ve mağdur olmamak için Hizmeti resmi ve kurumsal web Adresimizden alabilirsiniz.  Doruk Evden Eve Nakliyat