• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://tr-tr.facebook.com/DorukNakliye
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=0532 219 0936
  • https://twitter.com/dorukevdeneve
  • https://www.instagram.com/doruknakliyat/
 
 0 (532) 219 09 36  0 (535) 566 32 36                        0 (216) 464 8 737
                                                                                                                                                                                                                        0 (216) 367
6 566

PARSİYEL TAŞIMACILIK
Doruk Evden Eve Nakliyat, parsiyel taşımacılık hizmeti ile faaliyetlerine titizlikle devam etmektedir. Toplu eşyalarınızı taşırken göstermiş olduğumuz özeni, parsiyel taşımada da sizlere sunmaktayız.
 
Verdiğimiz bu hizmetle taşınacak eşyası az olan müşterilerimize cebinizi yakmayacak fiyatlar sunmaktayız. Böylece parça eşyalarınızı ekonomik fiyatlara bizlere taşıtarak avantajlarımızdan yararlanıp bizlerle tanışmış olmaktasınız.
 
Her türlü taşıma işlemlerinde Doruk Evden Eve Nakliyat, tüm eşyalarınızı sigorta kapsamına alarak taşınma işleminizin hasarsız sonuçlanmasını sağlamaktadır. Sigorta kapsamının vermiş olduğu güvenle hiç düşünmeden parsiyel taşımacılık hizmetimizden yararlanabilirsiniz.
 
Hizmetlerimizle ilgili bilgi almak ve detayları görüşmek için bizlereiletişim sayfamızdan ulaşabilir yada iletişim formumuzu doldurarak bizlerin sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz. 
  
3047 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
DUYURULAR

Korsan Nakliyat Firmalarına DİKKAT!

Değereli Doruk Evden Eve Nakliyat Müşterleri Son Zamanlarda Doruk Nakliyat İsmi kullanarak rant elde etmeye çalışan kötü niyetli insanlarla karşılaşmamak ve mağdur olmamak için Hizmeti resmi ve kurumsal web Adresimizden alabilirsiniz.  Doruk Evden Eve Nakliyat