• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
 • https://tr-tr.facebook.com/DorukNakliye
 • https://api.whatsapp.com/send?phone=0532 219 0936
 • https://twitter.com/dorukevdeneve
 • https://www.instagram.com/doruknakliyat/
 
 0 (532) 219 09 36 0 (535) 566 32 36                        0 (216) 464 8 737
                                                                                                                                                                                                                        0 (216) 367
6 566

Fatih Evden Eve Nakliyat

Fatih evden eve nakliyat hizmetimiz ile ofis taşımacılığı, evden eve nakliyat, parsiyel taşımacılık, eşya depolama, fabrika taşımacılığı, banka taşıma ve bir çok alanda hizmet vermekteyiz. Yılların verdiği deneyim ile sizlere kaliteli ve ekonomik taşıma hizmeti sunan Doruk Evden Eve Nakliyat kaliteli hizmet politikasını misyon olarak edinmiştir.
 
Alanında eğitimli uzman personellerimiz taşınma faaliyetinin her aşamasında sizlerin yanında olmaktadır. Eşyalarınız eşyalarımızdır anlayışıyla küçükten büyüğe her taşınacak eşyanıza ayrı ayrı özen göstermekteyiz. Eşyalarınızın profesyonelce paketlenmesi, taşınma planınızın oluşturulması, eşyalarınızın sökülüp kurulması ve sevkiyat düzenimiz ile Fatih evden eve nakliyat hizmetinde öncü firmalar arasında bulunmaktayız. 
 
Evden eve nakliyat hizmetinde taşınacak olan eşyalarım kırılırsa ne olacak? Ofis taşıma ve eşya depolama hizmetinde elektronik cihazların paketlenmesi ve muhafaza edilme işlemi nasıl olmaktadır? Hangi taşıma şekli parsiyel taşımacılık hizmeti kapsamındadır? Fabrika taşıma hizmetinizde eşyalarımız sigorta kapsamına alınmakta mıdır? Banka taşımada kıymetli evrakların sevkiyatı ve korunması nasıl sağlanmaktadır? Bu ve bunun gibi bir çok sorunun cevabını Doruk Evden Eve Nakliyat'ta bulabilirsiniz.
 
Tüm taşıma işlemlerinizde eşyalarınız kırılmayacak ve hasar görmeyecek şekilde paketlenmektedir. Fakat buna rağmen eşyalarınız zarar görse dahi anlaşmalı olduğumuz sigorta şirketleri tarafından Doruk Evden Eve Nakliyat güvencesiyle eşyalarınız sigorta kapsamına alınmaktadır. Bu sayede oluşabilecek her türlü hasarın önüne geçmiş bulunmaktayız.
 
Eşya depolama hizmetimiz ile istediğiniz tarih aralıklarında eşyalarınızı güvenle depolarımızda muhafaza edebilir ve istediğiniz zaman muhafaza edilen eşyalarınızın taşınma işlemini gene bizlerle halledebilirsiniz. Bizden alacağınız fiyat teklifi ile profesyonel hizmeti ekonomik olarak sunduğumuzun sizler de farkına varabilirsiniz.
 
Eşyalarınız taşınırken;
 
 1. Zarar görmemesi ve doğru paketlenmesi
 2. Hasarsız sökülüp ve kurulması
 3. Belirli bir taşınma planına göre hareket edilmesi
 4. Tüm aşamadan haberdar edilmeniz
 5. Doğru ve sistematik muhafaza ve sevkiyat
 6. Müşterilerimize karşı saygı ve hoşgörü
 7. Hizmet sonrası memnuniyet ve ekonomik fiyatlandırma

bizler için büyük önem arz etmektedir. Sizler de tüm taşıma faaliyetlerimizden yararlanmak ve bizlerden mutlu ayrılan referanslarımıza katılmak isterseniz bizlerle irtibata geçiniz.
DUYURULAR

Korsan Nakliyat Firmalarına DİKKAT!

Değereli Doruk Evden Eve Nakliyat Müşterleri Son Zamanlarda Doruk Nakliyat İsmi kullanarak rant elde etmeye çalışan kötü niyetli insanlarla karşılaşmamak ve mağdur olmamak için Hizmeti resmi ve kurumsal web Adresimizden alabilirsiniz.  Doruk Evden Eve Nakliyat