• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://tr-tr.facebook.com/DorukNakliye
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=0532 219 0936
  • https://twitter.com/dorukevdeneve
  • https://www.instagram.com/doruknakliyat/
 
 0 (532) 219 09 36  0 (535) 566 32 36                        0 (216) 464 8 737
                                                                                                                                                                                                                        0 (216) 367
6 566

BANKA TAŞIMA

 

Doruk Evden Eve Nakliyat, kurumsal hizmetleri yılların verdiği deneyim ile sizlerin hizmetine sunmaktadır. Evden eve taşımacılığın yanında; ofis taşımacılığı, banka taşımacılığı, müze taşımacılığı, fuar taşımacılığı ve bir çok alanda faaliyet gösteren firmamız taşınma işeminin sonunda mutlu ayrılmanız için elinden gelen hassasiyeti göstermektedir.
 
Profesyonel ekibimizle sunduğumuz hizmetlerimizde, taşınma öncesi planlama ve taşıma sistemi programını oluşturarak sizleri her aşamadan haberdar etmektedir. Elektronik cihazlar, kırılacak eşyalar ve önemli evraklarınızın taşınma işlemini özenle gerçekleştiren firmamız 7/24 uzman ekibiyle sizlere hizmet vermektedir.
 
Eşyalarınız taşınırken, eşya paketleme işlemi ile uzman ekibimiz birebir ilgilenmektedir. Taşınma faaliyeti sırasında oluşabilecek hasar, kırılma durumlarına karşılık sigorta güvencemiz bulunmaktadır. Sizler de bu hizmetlerimizden yararlanmak için bizlerden en kaliteli ve en uygun hizmet teklifi isteyin.
DUYURULAR

Korsan Nakliyat Firmalarına DİKKAT!

Değereli Doruk Evden Eve Nakliyat Müşterleri Son Zamanlarda Doruk Nakliyat İsmi kullanarak rant elde etmeye çalışan kötü niyetli insanlarla karşılaşmamak ve mağdur olmamak için Hizmeti resmi ve kurumsal web Adresimizden alabilirsiniz.  Doruk Evden Eve Nakliyat